Tato skupina textilních podlahovin je charakteristická vysokou užitnou hodnotou, splněním požárně technických norem a bezpečnostních hledisek , kvalitním dílenským zpracováním, atraktivním designem a širokou paletou barev. Námi nabízené objektové koberce splňují ty nejnáročnější požadavky pro použití koberců ve veřejném sektoru.

Tyto materiály jsou dostupné v rolích a čtvercích. Novinkou v nabídce je speciální objektová kniha, která zahrnuje stálou nabídku výrobků, prezentovaných na těchto stránkách. Naší prioritou je nabídnout zákazníkovi kvalitní výrobek při zachování nejlepšího poměru ceny a kvality v krátké dodací lhůtě. Kolekce zahrnuje osvědčené výrobky renomovaných firem,špiček ve výrobě koberců pro potřeby komerčního sektoru. Vybavujete hotel, kanceláře aj. novými koberci? Naše společnost dováží objektové koberce od celé řady předních světových výrobců. Máme pro Vás řešení. Informace Vám rádi poskytneme na vzorkové prodejně. Koberce v metráži, kobercové čtverce, podložky pod kolečkové židle, čistící zóny.

Všívané koberce zůstávají vhodnou alternativou do prostor s požadavky na komfort, estetiku, design a přívětivé pracovní prostředí. Pro naše kolekce je samozřejmostí odolnost vůči kolečkové židli, požární odolnost a také snížení provozního hluku.

Kobercové čtverce jsou stále populárnější v segmentu podlahových krytin díky řadě výhod, které nabízejí oproti kobercům v rolích. Jednoduchá manipulace, kombinovatelnost barev, možná výměna poškozeného kusu, jednoduchá a rychlá ekonomická pokládka i vysoká odolnost jsou klíčové přednosti této skupiny výrobků. Kobercové čtverce jsou vhodné do kancelářských prostor (k použití na zdvojené podlahy), do reprezentativních interiérů s vysokými nároky na design, odolnost a funkčnost. 

I v této kategorii výrobků jsme schopni nabídnout individuální design dle požadavku zákazníka.