Horizontální žaluzie jsou nejběžnějším typem zastínění místnosti. Jednotlivé typy žaluzií se liší lamelami, způsobem uchycení, ovládáním nebo provedení horního profilu. horizontální žaluzie nabízíme v široké barevné škále či v imitaci dřeva pro doladění jakéhokoliv typu interiéru.

Naše nabídka vnitřních žaluzií, je složena z několika různých produktových řad, přičemž každá má své určení a specifika. Pro všechny produktové řady interiérového zastínění je však společná vysoká kvalita, moderní design a překvapivě snadné ovládání.

Žaluzie system HIT II

Žaluzie Iso system HIT II. je praktickým pomocníkem, který k Vám vpustí přesně tolik světla, kolik právě potřebujete. Budete-li si přát, můžeme horní profil, dolní profil i lamely obléci do ladné imitace dřeva.

Detail

Žaluzie system HIT I

Hledáte-li optimální poměr kvality a ceny, je interiérová žaluzie Iso system HIT tou nejlepší volbou. Se svým neokázalým designem horního profilu žaluzie Iso system HIT výborně zastíní váš interiér.

Detail

Žaluzie Energy

Revoluční novinku na poli stínicí elektronické techniky představuje solární žaluzie Isotra Energy, která ke svému pohonu využívá sluneční energii. Hledáte-li zcela unikátní, plně automatizovanou žaluzii, která je bezdrátově ovládaná a má nulovou spotřebu elektrické energie, je elektrická žaluzie Isotra Energy určena právě pro Vás.

Detail

Žaluzie Isolite

Kouzlo vašeho interiéru dotvoří interiérová okenní žaluzie Isolite, ve které se snoubí moderní design horního profilu a precizní provedení každé lamely. K dokonalé magii prostoru pak pomůže přispět sladění horního profilu, dolního profilu a lamely do imitace dřeva.

Detail

Žaluzie Cetta 35

Odlehčená varianta interiérové žaluzie. Žaluzie Cetta 35 je určena zejména pro interiérové použití. Lamely o šíři 3,5 cm jsou ve tvaru písmene „C“, bez záhybů na koncích lamel. Lamely žaluzie jsou vedeny v ocelovém lanku

Detail

Žaluzie Isolite Plus

S interiérovou žaluzií Isolite plus se Vám bude chtít flirtovat se Sluncem. Elegance zaobleného horního profilu interiérové žaluzie Isolite plus v kombinaci s dokonale tvarovanými lamelami z extrudovaného hliníku totiž přitahuje nejen náročnější klienty, ale také Pána světla a stínu.

Detail