Široká škála provedení lamel vertikálních žaluzií uspokojí vaše specifické potřeby. Potřebujete-li např. místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé materiály jsou populární v kancelářských prostorách, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají zejména alergici.Vertikální žaluzie můžete použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností. Díky širokému výběru materiálů a barev si doladíte prostor přesně podle svého přání a vkusu.

Přednosti a výhody

dekorativní prvek zastínění interiéru, široký výběr lamel v provedení látka, škála výběru nehořlavých materiálů, atypická provedení, možnost elektrického ovládání, garantovaná plocha až do 12,5 m2.

Vertikální žaluzie různých typů materiálů v mnoha barvách i atypických provedeních. Dostupné jsou i různé vzory látek specifických vlastností.

Vertikální žaluzie

Široká škála provedení lamel vertikálních žaluzií uspokojí vaše specifické potřeby. Potřebujete-li např. místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Díky širokému výběru materiálů a barev si doladíte prostor přesně podle svého přání a vkusu.

Detail