Naše nabídka zahrnuje široký sortiment interiérových a exteriérových žaluzií. Naleznete u nás též  bambusové žaluzie. Nadčasový design, precizní provedení jednotlivých lamel a snadné ovládání – to jsou známky kvalitní žaluzie.

Žaluzie Isolite

Kouzlo vašeho interiéru dotvoří interiérová okenní žaluzie Isolite, ve které se snoubí moderní design horního profilu a precizní provedení každé lamely. K dokonalé magii prostoru pak pomůže přispět sladění horního profilu, dolního profilu a lamely do imitace dřeva.

Detail

Žaluzie Cetta 35

Odlehčená varianta interiérové žaluzie. Žaluzie Cetta 35 je určena zejména pro interiérové použití. Lamely o šíři 3,5 cm jsou ve tvaru písmene „C“, bez záhybů na koncích lamel. Lamely žaluzie jsou vedeny v ocelovém lanku

Detail

Žaluzie Isolite Plus

S interiérovou žaluzií Isolite plus se Vám bude chtít flirtovat se Sluncem. Elegance zaobleného horního profilu interiérové žaluzie Isolite plus v kombinaci s dokonale tvarovanými lamelami z extrudovaného hliníku totiž přitahuje nejen náročnější klienty, ale také Pána světla a stínu.

Detail

Žaluzie Cetta 35,50 - Economy

Ekonomickou variantu interiérové žaluzie s lamelami o šíři 35 mm nebo 50 mm představuje Cetta Economy. Její využití je vhodné jak do interiéru bytu, tak do výrobních hal, administrativních budov a velkých prostor, kde je kladen důraz především na funkčnost a estetické vnímání.

Detail

Vertikální žaluzie

Široká škála provedení lamel vertikálních žaluzií uspokojí vaše specifické potřeby. Potřebujete-li např. místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Díky širokému výběru materiálů a barev si doladíte prostor přesně podle svého přání a vkusu.

Detail